آیا می دانید وردپرس می تواند به طور خودکار وب سایت شما را به روز کند؟ در بعضی موارد ، این شامل پلاگین ها و مضامین نیز می شود.

با وجود مزایای امنیتی ، احتمال کمی وجود دارد که این به روزرسانیهای پس زمینه بتوانند وب سایت شما را خراب کنند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به روزرسانی های خودکار را در وردپرس غیرفعال کنید ، بنابراین می توانید به صورت دستی به روزرسانی کنید.

چرا وردپرس به صورت خودکار بروزرسانی می شود؟

وردپرس به دلایل امنیتی به طور خودکار نرم افزار اصلی وردپرس را به روز می کند.
بعضی اوقات ، ممکن است افزونه یا مضمونی را برای رفع یک تهدید احتمالی به روز کند. به عنوان مثال ، یک افزونه یا موضوع WordPress ممکن است به روز شود تا یک آسیب پذیری مهم را از بین ببرد. اگر این افزونه یا موضوع توسط بسیاری از وب سایت ها مورد استفاده قرار گیرد ، تیم اصلی وردپرس ممکن است یک بروزرسانی خودکار را برای آن به وجود آورد.

جدا از آن شرایط ، وردپرس به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چه زمانی می خواهید به روزرسانی ها را نصب کنید.
توصیه نمی کنیم به روزرسانی های خودکار وردپرس را خاموش کنید. آنها یک ویژگی امنیتی مهم هستند.
با این حال ، در برخی شرایط نادر ، به روزرسانی ها می توانند وب سایت شما را خراب کرده یا بر عملکرد آن تأثیر بگذارند. این می تواند منجر به از دست رفتن تجارت و مشتری شود.
اگر مطمئن هستید که می توانید به روزرسانی های دستی را خودتان مدیریت کنید ، می توانید با خیال راحت به روزرسانی های خودکار را در وردپرس غیرفعال کنید.

اگر دستورالعمل های کتبی را ترجیح می دهید ، مطالعه ی مقاله را ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: برنامه نویسی و انواع آن

پیکربندی و غیرفعال کردن به روزرسانی های خودکار وردپرس

آسانترین راه برای انجام این کار نصب و فعال سازی افزونه Easy Updates Manager است. پس از فعال سازی افزونه ، به پیکربندی »گزینه های به روز رسانی بروید تا تنظیمات خود را پیکربندی کنید.

می توانید “همه به روزرسانی ها را غیرفعال کنید” را انتخاب کنید ، اما ما این گزینه را توصیه نمی کنیم. در درجه اول زیرا از نمایش همه اعلان های به روز جلوگیری می کند.

در عوض ، شما باید تنظیمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. می توانید به روزرسانی های خودکار افزونه و تم را غیرفعال کنید ، اما به روزرسانی خودکار وردپرس هسته اصلی را فعال کنید.

توجه: اگر به جای «غیرفعال کردن به روزرسانی های خودکار» ، «غیرفعال کردن به روزرسانی های افزونه» و «غیرفعال کردن به روزرسانی های تم» را انتخاب کنید ، در این صورت حتی اطلاعیه های به روزرسانی را در لیست افزونه ها و تم ها مشاهده نمی کنید.

مدیر به روزرسانی آسان ثبت اطلاعات به روز شده را نگه می دارد ، بنابراین اگر هر چیزی در سایت شما رخنه کند ، می توانید به نسخه کاری قبلی برگردید. برای مشاهده این ، به داشبورد »گزینه های به روزرسانی بروید و سپس روی برگه” گزارش ها “کلیک کنید.

نسخه برتر Premium Manager آسان نیز وجود دارد که گزینه های اضافی زیادی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، با UpdraftPlus ادغام می شود ، بنابراین می توانید قبل از اعمال به روزرسانی ها ، به طور خودکار یک نسخه پشتیبان از سایت خود اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست