در این نوشتار به نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی پرداخته ایم که باید به آن ها توجه بسیاری شود. این نکات هرچند که شاید از نظر بعضی افراد مهم جلوه نکند اما در نتیجه نهایی اهمیت بسیاری دارد که نباید از آن ها غافل شد. با مطالعه این متن با چند مورد از این نکات آشنا خواهید شد.

نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی که باید به آن ها توجه کرد:

نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی وجود دارد که همانند طراحی هر سایت دیگری نیازمند دقت به مواردی است که آن را برای استفاده کاربران مناسب و قابل قبول می سازد. به طوری که با رعایت این نکات کاربران بیشتری که راضی تر هستند جذب سایت فروشگاهی شما خواهند شد. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد به مهمترین این نکات اشاره کنیم تا شما همراهان گرامی را با آن ها آشنا نماییم.

چند مورد از نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی:

یک سایت فروشگاهی باید با نگاهی آینده نگرانه طراحی شود تا تبدیل به یک ماشین پول سازی گردد. یکی از نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی توجه به مورد مهمی در زمینه طراحی هر سایتی است که سایت فروشگاهی نیز از آن جدا نمی باشد. این مورد مهم طراحی گرافیکی و مخاطب پسند آن سایت است. در واقع محصولاتی قرار است در آن سایت ارائه شود و طبق آن محصولات، بازدید کننده هایی از آن سایت بازدید کنند که این بازدید کننده ها باید به زودی تبدیل به مشتریان و خریداران سایت شوند. حال طراحی گرافیکی و ظاهری سایت باید با ذوق و احساس این بازدید کننده ها همخوان باشد تا آن ها را ترغیب به استفاده بیشتر از آن سایت نماید و به این شکل این بازدید کننده ها تبدیل به مشتریان سایت فروشگاهی ما شوند.

نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی که باید به آن ها توجه کرد

نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی که باید به آن ها توجه کرد

سرعت لود یا بارگیری تصاویر و یا متن های موجود در سایت، یکی دیگر از نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی قلمداد می شود. زمانی که سرعت سایت پایین باشد مخاطبان و بازدید کنندگان سایت نخواهند توانست به موقع تصاویر موجود در سایت را ببینند و یا به محتواهای خاص در سایت دسترسی پیدا کنند. طبق تحقیقات انجام گرفته بازدید کنندگان از سایت ها در حدود ۱ الی ۲ ثانیه تاب آوری برای دیدن محتواهای درون سایت دارند. بنابراین زمانی طولانی تر از این باعث از دست دادن این بازدید کننده ها خواهد شد که باید به جزوی از مشتریان آن سایت تبدیل می شدند. یکی از عوامل مهم در این زمینه حجم بالای محتواها همچون عکسها می باشد و همچنین استفاده از تعداد فونت های زیاد نیز سرعت سایت فروشگاهی را پایین می آورد.

ما در این نوشتار به نکاتی مهم در طراحی سایت فروشگاهی پرداختیم که باید به آن ها توجه زیادی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست